2009 Червень

Archive for Червень, 2009

Шиба побажав обрати гідного мера

shСьогодні, 27 червня, в обласному центрі Волині втретє стартував мультифестиваль «Студентська республіка-2009», участь у якому візьмуть приблизно півтори сотні студентів.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради Ігор Гузь висловив думку, що цьогорічна «Студреспубліка» може стати найуспішнішою, а обраний студентський мер – найкрутішим. Адже він матиме більші повноваження, аніж його попередники, стане радником чинного міського голови Богдана Шиби. »» Шиба побажав обрати гідного мера

День молоді у Луцьку

DSC09603Розпорядженням Луцького міського голови Богдана Шиби затверджено план проведення святкових заходів до Дня молоді (28.06.2009):

25.06.09 – 10.00 — ІІ Західноукраїнський форум громадських організацій (історичний факультет Волинського національного університету ім. Лесі Українки)

27-28.06.09 — Мульти-фестиваль «Студентська республіка» (Центральний парк культури та відпочинку  ім. Лесі Українки) »» День молоді у Луцьку

Відкриття фестивалю «Студентська Республіка – 2009»

stud-respublika27 червня об 11-й годині у Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки відбудеться урочисте відкриття фестивалю «Студентська республіка – 2009».

„Студентська республіка” відбуватиметься в форматі мульти-фестивалю — кілька фестивалів навколо гри. Гра супроводжуватиметься проведенням суб-фестивалів, протягом  яких між студентами відбуватимуться змагання: студентський конкурс краси «Перша леді Волині 2009», змагання  з квесту, Літній кубок з Брейн рингу, дебатний турнір, міні-футбольний турнір на кубок «Студентської республіки», караоке, Dj-парад. »» Відкриття фестивалю «Студентська Республіка – 2009»

Звернення Богдана Шиби до випускників та їх батьків

shybaНапередодні святкування випускних вечорів, які відбудуться у Луцьку 26 червня, Луцький міський голова Богдан Шиба звернувся до педагогів, випускників та їх батьків. У зверненні йдеться: «Шановні батьки, керівники навчальних закладів, педагоги, лучани! Давайте спільно проведемо свято для дітей, створивши їм гарний настрій, урочисту атмосферу, але  при цьому   збережемо позитивну думку про них і їх здоров’я.

Ми разом з Вами радіємо, що Ваші діти виросли, стоять на порозі дорослого життя, але ще й досі потребують розумних слів поради щодо належної поведінки під час перебігу свята. »» Звернення Богдана Шиби до випускників та їх батьків

Рейд комп’ютерними клубами та розважальними закладами

computer-club_velНа виконання доручення заступника міського голови Анатолія Пархом’юка представники департаменту молодіжної політики і спорту спільно з правоохоронцями, санепідемслужбою та контролюючими органами здійснили рейд комп’ютерними клубами та розважальними закладами міста. Перевіряли також місця, де збираються «неформали».

На підставі депутатського запиту голови постійної комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міської ради Юрія Довгуна учасники рейду перевірили підвальне приміщення поблизу житлового будинку №33 на вулиці 8-го Березня, відомий серед місцевих підлітків як «Бункер». »» Рейд комп’ютерними клубами та розважальними закладами

Відбувся конкурс проектів пам’ятника Степану Бандері

IMG_1072Конкурсна комісія з визначення місця розташування та кращого проекту пам’ятника Степану Бандері в Луцьку назвала переможців конкурсу. Після таємного голосування кращим визнано проект групи львівських скульпторів, на другому та третьому місцях – луцькі митці. У засіданні конкурсної комісії взяв участь і Луцький міський голова Богдан Шиба.

Як зазначили члени комісії, на повторному етапі проведення конкурсу проекти відзначалися більшою різноманітністю та кількістю, в порівнянні з попереднім. Автори представили по декілька проектів, а також чимало варіантів розміщення пам’ятника. »» Відбувся конкурс проектів пам’ятника Степану Бандері

Підбито підсумки міського конкурсу соціальних проектів

dopomogaУ Луцькій міській раді відбулося підбиття підсумків міського конкурсу соціальних проектів.

Його метою було  залучення громадських організацій та впровадження інноваційних підходів до реалізації соціальних політики на муніципальному рівні щодо соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Для участі у конкурсі за одним із затверджених пріоритетних напрямків реалізації соціальних проектів »» Підбито підсумки міського конкурсу соціальних проектів