2009 Квітень

Archive for Квітень, 2009

Студмістечко будуватимуть на вулиці Володимирській

tetyanin-denМіський голова Богдан Шиба зустрівся з представниками вищих навчальних закладів освіти. Сторони дійшли згоди про послідовність спільних дій у питанні будівництва у Луцьку студентського містечка.

Зі слів міського голови, майновий комплекс на вулиці Володимирській, де планується збудувати студмістечко, необхідно передати з балансу Міністерства юстиції на баланс Міністерства освіти і науки України. Тільки після цього буде змога розпочати тут будівельні роботи. Проте вже зараз можна думати про виготовлення проектно-кошторисної документації, аби, як тільки завершиться криза, відразу ж приступити до будівництва. »» Студмістечко будуватимуть на вулиці Володимирській

Місячник боротьби з тютюнопалінням у нашому місті

85739332Відповідно до Закону України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”, рішення міської ради “Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території м. Луцька ” та з метою забезпечення захисту людей від шкідливого виливу тютюнового диму на робочих і в громадських місцях та у зв’язку з Міжнародним днем боротьби з тютюнопалінням (31 травня) у Луцьку протягом травня буде оголошено місячник боротьби з тютюнопалінням. Розпорядження про це підписав Луцький міський голова Богдан Шиба. »» Місячник боротьби з тютюнопалінням у нашому місті

Трьох лучанок рекомендовано для представлення до відзначення почесним званням „Мати-героїня”

matyЧлени виконавчого комітету на черговому засіданні підтримали рішення „Про представлення до відзначення почесним званням „Мати – героїня” трьох лучанок.

За вагомий внесок у справу виховання дітей, підвищення авторитету української родини та самовіддану материнську працю для представлення до відзначення почесним званням „Мати – героїня” рекомендовано таких мешканок міста Луцька: »» Трьох лучанок рекомендовано для представлення до відзначення почесним званням „Мати-героїня”

Проект «Малі сліди великої історії»

liliykaВолинська округа Пласту спільно з Луцькою міською радою у липні реалізовуватиме проект «Малі сліди великої історії». Він має на меті розчищення православного табору у селі Верешин Люблінського воєводства Республіки Польща. Ще одним завданням, яке ставлять перед собою організатори є знайомство молодих людей сусідніх кран між собою.

Тому окрім робіт на самому об’єкті, відбудуться також екскурсії до міст Замость та Хелм, де минулого року відбувався подібний проект. »» Проект «Малі сліди великої історії»

Театральні дні фестивалю „ДоброДІЙ”

gx3XTJ0Протягом третього та четвертого днів фестивалю „ДоброДІЙ”, що триває в Луцьку в районі підшипникового заводу, відбувалися вечори театрального мистецтва за участю театральних студій «Tensing-група», «Ми+», «Вертикаль», «Говерла» та «ГаРмИдЕр» та інших. Було організовано 3 сцени з декораціями для кожної з драматичних груп. Вони на благодійних засадах показували свої дійства з метою залучення учасників програми до доброчинності та збирання коштів для облаштування сучасного дитячого спортивного майданчика загального користування в цьому мікрорайоні. »» Театральні дні фестивалю „ДоброДІЙ”

У Луцьку презентували перший конкурс соціальних проектів

33512_51792_бомжи08Перший у Луцьку конкурс соціальних проектів презентували у міській раді. Конкурс, який проводить департамент соціальної політики, розпочався 1 квітня, а прийом конкурсної документації триватиме до 30 квітня.

У презентації взяли участь заступник міського голови Анатолій Пархом’юк, заступник директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Ірина Дехтяр та головний спеціаліст департаменту соціальної політики Тетяна Заєць. »» У Луцьку презентували перший конкурс соціальних проектів